Jdi na obsah Jdi na menu
 


DC S.K.A.T.E GAME

 

  • Lokalita: RETRO MUSIC HALL, Francouzská 4, Praha 2
  • Město: Praha
  • Region: Praha
  • Den konání: 24.2.2007
  • Styl: skate

Popis

V sobotu 24. února od 16:00 hodin proběhne v pražském klubu RETRO MUSIC HALL doposud největší závod S.K.A.T.E v histori České republiky.

Prize money: 30.000,- Kč

Závod je připravován pouze pro pozvané jezdce, čímž se zaručuje jeho vysoká úroveň, k tomu však bude rozdáno 10 divokých karet, které získají jezdci méně známých jmen a dostanou tak šanci změřit svoje síly se špičkou česko-slovenského skateboardingu.

Hra S.K.A.T.E je vyjímečná tím, že ji můžete hrát prakticky kdekoliv, kde najdete volné místo a nepotřebujete k ní žádné složité překážky. Proto je mezi „skejtry" tolik oblíbená.

A o co se vlastně jedná?

Kořeny této hry sahají až do 70' let, kdy Lance Mountain, Neil Blender a John Lucero hráli S.K.A.T.E. ve vertikální rampě. Postupem času si tuto hru oblíbili i "skejtři" na streetu.

Jde o to, že se dva jezdci podle dohodnutých pravidel střídají v zadávání a provádění triků. Ten, který neprovede, či nezopakuje nahlášený trik, získává jedno písmeno ze slova "SKATE". Kdo nasbírá jako první všechna písmena tohoto slova - prohrál.

Dveře klubu Retro se pro veřejnost otevřou v 16:00 hodin, celá akce pak vyvrcholí finálem kolem 22:00 hodiny po kterém bude následovat ne-skromný večírek. O hudební podprovod se postará Dj Robot, Dj Weck a Kačer.

Z pozvaných jezdců, kteří prislíbili svou účast zde uvádíme několik jmen: Petr Horvát, Lukáš Daněk, Martin Pek, Martin Rinda, Maťo Pavlačič, Marek Zápražný, Pavel Beran, Arnošt Ceral, Tomáš Weiman, Jakub Osten, Matěj Hakl, Marek Kocák, Tomáš Kadlc a mnoho dalších.

Tímto si vás dovolujeme co nejsrdečněji pozvat!

Vstupné

volný